KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 6035763
nr 603 5763
Etsningar
3 st, 1800-tal, Ur Suecia Antiqua & Et Odierna
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 oktober 2009
kl 17:54:09
800 kr
900 kr
1.000 kr